- Hephuset

Gå til indhold

Hoved menu:


Bestyrelsen


Bestyrelsen har pr. 26. maj 2017

konstitueret sig som følger:



Vedtægter

 

Formand:


Næstformand:

Kasserer:

Sekretær:

Bestyrelsesmedlem:

Bestyrelsesmedlem:

Bestyrelsesmedlem:

Bestyrelsesmedlem:

Bestyrelsesmedlem:

Suppleant:
Suppleant:

Suppleant:

HEP-HUSET


Sven Levy


Kaj Pedersen

Kirsten Toft Larsen

Ulla Gundtoft

Sille Jantzen

Lene Ravn

Lilly Højgaard

Annette Eriksen

Preben Wiberg

Poul Vesth

Hanne Petersen

Inge Mossin


Kontakt til bestyrelsen

47172237/20722237

61108729

40259177

47170385/22849728

31774587

26632900

25533277

47175824/22865824

61273949

30687018

23605394

61705175


sven@levy.dk

kaj-w-p@city.dk

kirsten.toft.larsen@gmail.com

ulla@gundtoft-stenlose.dk

sille@jantzens.net

lene.ravn@youmail.dk

pdh2337@hotmail.com

a_e_eriksen@hotmail.com

preben.wiberg@gmail.com

poul.vesth@gmail.com

hanne.petersen.privat@gmail.com

ingemossin@icloud.com

hephus@gmail.com

 
 
-----------------------------

Caféværterne skal kontaktes på telefon
20255027
ved bestillinger af kaffe/the, brød - mad samt ved akut afbestilling af arrangementer

-----------------------------


 
 
Arbejdsgrupper pr. 26.5.2017:

Aktivitetsgruppen - Biblioteksgruppen - Cafévært-/køkkengruppen - Rengøringsgruppen - Vedligeholdelsesgruppen 
Web-/Sekretærgruppen - Økonomigruppen

Listen over gruppernes medlemmer findes på opslagstavlen i HEP-Huset
men kan også læses og printes 

her: 

 
 
HEP-Husets    Bankkonto              6495-2006944  Handelsbanken
 
 
Tilbage til indhold | Retur til hoved menu