- Hephuset

Gå til indhold

Hoved menu:


Bestyrelsen


Bestyrelsen har pr. 25. maj 2018

konstitueret sig som følger:



Vedtægter

 

Formand:


Næstformand:

Kasserer:

Sekretær:

Bestyrelsesmedlem:

Bestyrelsesmedlem:

Bestyrelsesmedlem:

Bestyrelsesmedlem:

Bestyrelsesmedlem:

Suppleant:
Suppleant:

Suppleant:

HEP-HUSET


Sven Levy


Kaj Pedersen

Kirsten Toft Larsen

Inge Mossin

Sille Jantzen

Lene Ravn

Lilly Højgaard

Ulla Gundtoft

Hanne Petersen

Poul Vesth

Kirsten Nielsen

Annette Sundmann


Kontakt til bestyrelsen/

47172237/20722237

61108729

40259177

61705175

31774587

26632900

25533277

47170385/22849728

23605394

30687018

25578763

21537257


Booking af lokaler

sven@levy.dk

kaj-w-p@city.dk

kirsten.toft.larsen@gmail.com

ingemossin@icloud.com

sille@jantzens.net

lene.ravn@youmail.dk

pdh2337@hotmail.com

ulla@gundtoft-stenlose.dk

hanne.petersen.privat@gmail.com

poul.vesth@gmail.com

kirstendnielsen@gmail.com

anbent@post9tele.dk


hephus@gmail.com

 
 
-----------------------------

Caféværterne skal kontaktes på telefon
20255027
ved bestillinger af kaffe/the, brød - mad samt ved akut afbestilling af arrangementer

-----------------------------
 
 
Arbejdsgrupper pr. 20.8.2018:

Aktivitetsgruppen - Biblioteksgruppen - Cafévært-/køkkengruppen - Booking - Rengøringsgruppen - Vedligeholdelsesgruppen 
Web-/Sekretærgruppen - Økonomigruppen

Listen over gruppernes medlemmer findes på opslagstavlen i HEP-Huset
men kan også læses og printes 

her: 

 
 
HEP-Husets    Bankkonto              6495-2006944  Handelsbanken
 
 
Tilbage til indhold | Retur til hoved menu